Comments: 0 Posted by: Posted on:

شرکت کره ای سامسونگ و خصوصاً یکی از نهادای اصلی اون یعنی سامسونگ الکترونیکس در زمینه های مختلفی فعالیت داره، که از جمله اونا میشه به تولید ماشین آلات اداری به خاطر تسریع امور عادی در نهادا و سازمانای جور واجور اشاره کرد.

شرکت مورد بحث تازگیاً و واسه اولین بار ماشینای اداری A3 رو به کشورمون ایران آورده تا در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار گیرند. در ادامه مطلب می تونین بیانیه خبری که دفتر روابط عمومی سامسونگ تو تهران در همین رابطه واسه سایت ما ارسال کرده رو مطالعه و اطلاعات بیشتری به دست بیارین.

سامسونگ از ماشینای اداری A3 به عنوان یکی از جدیدترین اجناس این شرکت، در سمیناری با حضور مدیران ارشد بخشای دولتی و خصوصی، از جمله مدیران آموزش و پرورش، استانداری، سازمان برق منطقه ای، سازمان پتروشیمی، بانکا و دیگه سازمانای خصوصی در شهر شیراز رونمایی کرد.

شرکت سامسونگ الکترونیکس که تازگیا بخش فعالیتای خود رو در مورد معرفی راهکارهای نو به سازمانا و کار و کاسبی های کوچیک و بزرگ پیشرفت داده، در صدده قدمای مؤثری با به کار گیری تکنولوژیای نوین در ایجاد فضاهای کاری پویا، منظم و امن برداره، که به بهینه سازی وقت، انرژی و هزینه با خروجی کار بهتر میرسه.

به گفته «ناصر بجنوردی» معاون پیشرفت مدیریت و پشتیبانی اداره کل نوسازی مدارس استان خراسان شمالی، تجهیز مدارس به تکنولوژی استاندارد و هوشمندسازی اونا می تونه فضای فیزیکی با بهره وری بالاتری در مدارس به وجود آورد که عامل مهمی در بهبود سطح یادگیری علم آموزانه.

بجنوردی در حاشیه این مراسم که یه چند وقت پیش در استان فارس برگزار شد، گفت: «مدارس و دانشگاه ها به محصولی نیاز دارن که علاوه بر قیمت مناسب، کیفیت و نشون استاندارد، حجم و فضای کمتری به خود اختصاص داده و هزینه ها رو کم کنه و هم اینکه از خدمات پشتیبانی مناسب و در دسترس هم بهره مند باشه. با در نظر گرفتن نیاز ما، این ماشینا باید امکان افزایش برگه های امتحانی رو با زمان کم و با کیفیت بالا داشته باشن. با امید به اینکه سامسونگ به عنوان برندی که تازگیا در بخش آموزش وارد شده، بتونه پاسخگوی این نیازها باشه.»

این دستگاه ها در ۵ مدل وایس تاده و رومیزی رنگی و مشکی وسفید، و با توانایی چاپ ۲۰ تا ۴۰ صفحه کاغذ در دقیقه عرضه شدن که به کارآیی و بازدهی بیشتر میرسه. هم اینکه پردازشگر دو هسته ای یه گیگاهرتزی و رزولوشن بالاتر، سرعت پردازش اسناد رو تا ۱٫۵ برابر زیاد کرده و به کاربران زیاد این امکان رو میده تا بدون هیچ مشکلی، اسناد بیشتری رو چاپ یا اسکن کنن.

به کار گیری توانایی Eco Driver در این ماشینا به کاهش ۲۰ درصدی مصرف کاغذ، تونر و درآخر هزینه تموم شده چاپ منجر می شه. این توانایی هم اینکه با کم شدن ۷۳ درصدی انتشار گاز CO2 سازگاری بیشتری با محیط زیست داشته و انرژی کمتری مصرف می کنه.

هم اینکه ژوبین علاقبند مدیر گروه شرکتای «بالراکس»، که در شرکت نماد اندیش آرین در حال همکاری با سامسونگ و پخش و سرویس دهی پس از فروش این دستگاه ها در ایرانه، میگه: «ماشینای A3 امکان حذف تعداد خیلی از چاپگرها و جایگزینی اون با تعداد کمتری از این ماشینا به نسبت هر کدوم از کارمندان اداری جفت و جور کرده و امکان گزارش گیری هفتگی و ماهانه هر کاربر رو میده. هم اینکه این ماشینای اداری از اتلاف کاغذ و مواد مصرفی جلوگیری می کنه.»

جالبه بدونین شرکت نماد اندیش آرین در همه شهرهای ایران به سرویس دهی پس از فروش و تأمین مواد مصرفی این دستگاه ها می پردازه. هم اینکه خریداران این ماشینای اداری تا آخر خرداد ماه سال جاری درصورت خرید این دستگاه ها، تعداد ده هزار برگ کپی رایگان شامل یه تونر اضافه (علاوه بر تونر موجود روى دستگاه) و ده هزار برگ کاغذ مرغوب (برابر ٢٠ بسته) مجانی دریافت می کنن.