روش های افزایش دیدگاه در سایت (قسمت سوم)

وقتی که تعداد نظرات کاربران در سایت شما زیاد شه، این یه دلیل بسیار قاطعیه واسه این که سایت شما از نظر محتوایی بسیار با ارزش بوده که تونسته تعداد زیادی کاربر رو به سمت خود جذب کرده و کاربران این جور مطالب شما رو پیگیری کنن. در نتیجه گوگل واسه این اتفاق، تاثیر مثبت واسه رتبه سایت شما قائل می شه. بنابر این وبمسترها تلاش می کنن که با روشی بتونن تعداد دیدگاه های کاربران رو در سایت زیاد کنن. روشای زیادی واسه این منظور هست که در ادامه قسمت اول و قسمت دوم، بقیه متدها رو ارائه انجام میدی:

۸- تلاش کنین که فعالیت کاربران رو در سایت زیاد کنین.

وقتی که کاربر از شما سوالی می پرسد، شما خیلی راحت می تونین با یه یا دو جواب، جواب رو واسه اون ارائه کنین. ولی پیشنهاد م کنیم که این کار رو انجام ندین بلکه تلاش کنین در جواب خود، سوالی رو از کاربر سوال کنین تا به این صورت کاربر مجبور شه دوباره در سایت شما دیدگاه بزاره. البته نباید به حدی این کار رو انجام بدین که کاربر کلافه شه.

۹- واسه دیدگاه های کاربران، جایزه بذارین.

یکی از ترفندهایی که وبمسترها انجام میدن اینه که بعضی موارد از کاربر میخوان که نظرات خود رو اعلام کنن و در آخر به بهترین نظر و دیدگاه، جایزه ای نفیس تعلق میگیره. با این کار انگیزه کاربر واسه ارسال پیشنهاد و نظرات بیشتر می شه.

۱۰- از دوستای خود بخواین به شما کمک کنن.

خیلی از کاربران وقتی که مقالات شما رو می خونن حتی اگه نظرات زیادی هم داشته باشن ولی چون کسی تا حالا واسه اون مقاله نظری ارسال نکرده، بنابر این میلی واسه این کار نداره. واسه رفع این مشکل از دوستای خود بخواین که با شما همکاری کرده و چند نظر رو واسه مقاله شما ارسال کنن تا کم کم کاربران به این کار جذب شن.

۱۱- از کاربران بخواین در خبرنامه شما عضو شن.

روشای افزایش دیدگاه در سایت (قسمت سوم)

  •  

    روشای افزایش دیدگاه در سایت (قسمت سوم)

۵

 

خلاصه

روشای افزایش دیدگاه در سایت (قسمت سوم) !!! روشای زیادی واسه این منظور هست که در ادامه قسمت اول و قسمت دوم، بقیه متدها رو ارائه انجام میدی