تولد بزرگسالان : چرا که نه!

تولد بزرگسالان : چرا که نه!
انگار تب به اشتراک گذاری تمامی اتفاقات ریز و درشت زندگی مان در شبکه های اجتماعی، در حال تغییر سبک زندگی مان است. در خیلی از موارد این تغییر سبک پیامدهای منفی به همراه داشته است، که در رابطه با آنها شاید گوش همه ی ما پر باشد. اما یکی از این تغییرات؛ که من به شخصه آن را بسیار دوست دارم، توجه بیشتر از همیشه بزرگسالان به مناسبت ها و جشن ها است، شاید به خاطر ساده ترین دلیلی که حتی فکرش را هم نمی کنیم. چرا فکر نمی کنیم آنها هم دلشان می خواهد مانند جوان ها یا پسرها و دخترها، جشن تولد هیجان انگیز خود را داشته باشند و تصاویر آنرا با دوستان و فامیل به اشتراک بگذارند. تا اینجای کار همه چیز خوب است، اما توجه به چند نکته خیلی مهم است. باید تم میهمانی بزرگسالان یا تم تولد بزرگسالان را بدانیم. ( چون در خیلی از مواقع تدارک میهمانی با جوانترها است! ) حواسمان باشد بزرگسالان دوست دارند، عکسهای جشن تولد خود را به اشتراک بگذارند؛ اما چه عکس هائی!؟! در ادامه می خواهیم در چند گام ساده و تجربی به شما بگوئیم؛ چگونه برای والدین خود یا بزرگسالان یک جشن تولد عالی و با تم مناسب برگزار کنید.
 
 
گام اول : اگر قصد سوپرایز ندارید، با آنها هماهنگ باشید.
بزرگسالان بر خلاف جوان ها شاید دیگر حوصله ی هیجان خیلی زیاد و بیش از حد را نداشته باشند. در کنار این آنها بسیار بیشتر از ما علاقه مند هستند تا، همه چیز بر روی برنامه و دقیق باشد. پس برای خوشحال کردن آنها تنها برگزاری یک تولد سوپرایز یا هیجان انگیز کافی نیست. به آنها این اجازه را بدهید در جریان دعوت از میهمانان، تهیه کیک تولد، فینگرفود یا سایر خوراکی ها و از همه مهمتر تم میهمانی باشند.
 
گام دوم : انتخاب هدیه
این بخش واقعا مهمترین بخش هر میهمانی تولد است. نگذارید تصاویر آنها در شب جشن تولدشان و در پای میز هدایا افسرده و بی تفاوت به نظر بیاید. خرید هدیه تولد بیش از هر چیز، نشان از توجه شما به صاحب تولد دارد. پس بهترین کار این است که در انتخاب هدیه تولد مانند آنها فکر کنید. ضمنا این را هم به یاد داشته باشید، کیک تولدی که برای آنها میخرید، باید در راستای تم تولد آنها باشد.
گام سوم : خلاقیت کنترل شده!
خُب … بازگردیم به اصلی ترین موضوع این مقاله، یعنی ” انتخاب تم تولد بزرگسالان مناسب” . راه های زیادی برای انتخاب یک تم تولد وجود دارد. اما انتخاب آن کاملا تحت تاثیر شخص صاحب تولد و فضای برگزاری آن است. شما می توانید با مشاوره گرفتن از کارشناسانی که تخصصشان در زمینه برگزاری جشن تولد است، کمی از سردرگمی های خود جهت انتخاب تم و تزئین خانه برای جشن تولد بکاهید. سعی کنید میهمان ها را هم از تم تولدتان آگاه سازید تا در نهایت یک میهمانی شیک و یکپارچه داشته باشید. اگر به شما اعتماد کرده اند و تمامی کارهای برگزاری جشن تولد را به شما سپرده اند لطفا فراموش نکنید : همه چیز را یادداشت کنید. حتما چند ساعت قبل از شروع میهمانی تولد، تمام لیست خود را چک کنید. آیا هدیه تولد آماده و کادو شده است؟ آیا کیک در ساعت مقرر می رسد یا اینکه از قبل تهیه شده و در یخچال است؟ خوراکی ها، فینگرفود و میز بار چیزی کم ندارد؟ آیا با توجه به تعداد میهمانان خود، تدارک کافی را دیده اید؟ … و چند سوال مشابه دیگر برای برگزاری یک تولد لذت بخش …
 
 
گام چهارم : توجه کنید و عشق بورزید
هیچ چیزی برای ما لذت بخش تر از مورد توجه و احترام واقع شدن نیست. شاید یکی از بهترین راه ها، برگزاری یک میهمانی تولد شایسته برای عزیزانمان باشد. پس تا می توانیم به آنها توجه کنیم و عشق بورزیم. از میهمانی های خود لذت ببرید.