بهترین کانال های تلگرام

پرطرفدارترین کانال های تلگرام
تلگرام یک نرم افزار پیام رسان و یک شبکه اجتماعی فراگیر در دنیاست که مبتنی بر رایانش ابری و دارای متنی باز است که توسط برادران دورف با نام های پاول و نیکلای ایجاد و به بازار آمد. گروه تولید کننده این نرم فزار، آن را برای تمامی اسمارت فون ها و سیستم های عامل از جمله ویندوز، اندروید و آی او اس ارائه داده است. از زمان ارائه شدن این نرم افزار در سراسر دنیا، این نرم افزار محبوبیت فراگیری پیدا نمود و این موضوع در کشور عزیزمان ایران هم نمود یافت. این نرم افزار بخش های متعددی دارد که از جمله آنها می توان به کانال ها و گروه های مختلف اشاره نمود. در این میان کانال ها چنان در بین ما ایرانی ها محبوبیت پیدا نموده اند، که بهترین کانال های تلگرام ایرانی هستند و تعداد دنبال کنندگان آنها بعضا به میلیون ها نفر هم می رسد.
حال اجازه بدهید توضیح مختصری راجع به کانال برای شما بیاوریم. کانال تلگرام، در واقع یک گروه است که فقط ادمین می‌تواند در آن پُست‌ های دلخواه را برای اعضای آن کانال منتشر کند و دیگر اعضا امکان اضافه کردن پست به آن کانال را ندارند. از کانال می‌توان برای پیام‌ رسانی به ‌شمار نامحدودی از کاربران استفاده کرد. این کانال ‌ها می‌توانند به صورت عمومی‌ باشند و همه کاربران بتوانند در آن عضو شوند یا خصوصی باشند و امکان عضویت برای همه موجود نباشد.
بعد از ایجاد کانال در نرم افزار پیام رسان تلگرام، شاید خوشبین ترین کاربران این اپلیکیشن هم فکر نمی کردند که کانال های تلگرام به این سطح از محبوبیت رسیده و به راهی ساده برای کسب درآمد تبدیل شوند؛ شلوغ ترین کانالهای تلگرام حالا جزئی جدایی ناپذیر از زندگی مخاطبین آن هستند و مردم روزانه برای خواندن مطالب گوناگون به آن ها سر می زنند.با توجه به گزارشات منتشر شده توسط خود تلگرام، ایران یکی از پر مخاطب ترین کشورهای این سرویس پیام رسان بوده و بنابراین طبیعی است که کانال های ایرانی از محبوبیت فراوانی برخوردار باشند؛ وب سایت های متعددی هم به عنوان لینکدونی کانال ها و گروه های تلگرامی در کشور فعالیت می کنند که کارشان جمع آوری لیست کانال ها و گروه ها و گذشتان آنها در اختیار مردم است.
با توجه به گزارشات منتشر شده توسط خود تلگرام، ایرانیکی از پر مخاطب ترین کشورهای این سرویس پیام رسان بوده و بنابراین طبیعی است که کانال های ایرانی از محبوبیت فراوانی برخوردار باشند؛با استناد به آمار، اگر بخواهیم تعداد کانال های ایرانی را بر اساس اعضا تقسیم بندی کنیم بیشترین سهم به کانال های 101 تا 500 کاربر با 26 درصد می رسد. کمترین سهم هم همانگونه که می توانید حدس بزنید، مربوط به کانال های ایرانی بالای پانصد هزار عضو با 0.1 درصد است.