اسارت دختر جوان در طویله برادر خواستگارش!

menروز ۱۹ خردادماه سال جاری خونواده ای نگران به کلانتری مرکزی شهر خواف در خراسان رضوی رفتن و از ماجرای پنهون شدن دختر جوانشان خبر دادن. خیلی زود تیمی از پلیس آگاهی خراسان رضوی واسه افشای راز گم شدن دختر ۳۱ ساله وارد عمل شدن.

در قدم اول کارآگاهان فهمیدن که دختر جوون هیچ اختلافی با خونواده اش نداشته و روز حادثه واسه خرید از خونه خارج شده و دیگه باز نگشته س. در این مرحله کارآگاهان که با سرنوشت مرموز دختر جوون روبه رو بودن، خونواده اش رو تحت بازجویی قرار دادن که مشخص شد یه چند وقت پیش پسر جوونی به نام «محمد» ۳۱ ساله به خواستگاری دختر خونواده شون رفته و در برابر اصرارهای «محمد» واسه ازدواج با سکینه خونواده اش جواب رد داده ان.با به دست اومدن این سرنخ خیلی زود کارآگاهان، جوون خواستگار رو تحت بازجویی قرار دادن.

درحالی که «محمد» زن و ۴ بچه داره خود رو بی گناه می دونست اما وقتی که در بازجویی ها شروع به اختلاف گویی کرد از روی زور و اینکه دیگه چاره ای نیس لب به اعتراف گشود.مرد خواستگار در ادعاهایش گفت: چون علاقه زیادی به اون دارم به خواستگاری اش رفتم و وقتی که جواب رد شنیدم تصمیم به گروکشی گرفتم و با همدستی دوستم ناصر، سکینه رو که واسه خرید از خونه خارج شده بود دزدیده و به شهر نشتیفان بردیم.

با این اعترافات، کارآگاهان خیلی زود و در کمتر از ۵ ساعت تونستن سکینه رو که در طویله خونه داداش «محمد» زندانی شده بود ردزنی کنن.ماموران وقتی که واسه آزادی دختر جوون وارد عمل شدن «ناصر» همدست مرد خواستگار رو هم در مخفیگاهشان دستگیر کردن.

سرهنگ محمد یزدانی، رئیس پلیس شهر خواف به شوک گفت: در این عملیات ۵ ساعت دختر جوون از دست ربایندگان آزاد شد و در جستجو ها مشخص شد که داداش «محمد» از زندانی شدن «سکینه» اطلاع نداشته.

باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *