چگونه محیط زندگی را خوشبو کنیم

 

اهمیت ایجاد یک رایحه خوش در محیط بسیار بیشتر از برطرف کردن بوی نامطبوع است. بویایی تنها حسی است که مستقیما بر حافظه و احساسات اثر میگذارد. از این رو به کار گرفتن دستگاهی که بتواند رایحه ای خوش و مطبوع در محیط ایجاد آورد اهمیت پیدا می کند. دستگاه خوشبوکننده هوا یا رایحه افشان از راهکارهای کارآمد ایجاد رایحه مطبوع در محیط های اداری و تجاری می باشد. دستگاه خوشبو کننده هوا با استفاده از تکنولوژی های به روز میتواند اسانس خوشبو کننده هوا را به طور بهینه و یکنواخت در محیط پراکنده کند و برای این کار کمترین میزان اسانس را مورد استفاده قرار دهد. تکنولوژی اتمیزیشن از اصلی ترین تکنولوژی های به کار رفته در دستگاه عطر افشان بوده که اسانس رایحه مایع را به شکل بخار در محیط پراکنده میکند. استفاده از این تکنولوژی ماندگاری رایحه در محیط را افزایش داده و مصرف اسانس خوشبو کننده هوا را به میزان زیادی کاهش میدهد.

 

دستگاه رایحه افشان در بسیاری از محیط های تجاری، ادارات، مراکز تفریحی و سایر محیط هایی که به طور مستقیم با مشتریان در ارتباط هستند، قابل استفاده است. این مکان ها با داشتن یک رایحه مطبوع میتواند باعث افزایش رضایت مشتریان و جلب توجه آنان شود. به علاوه استفاده از رایحه خوش در محیط های اداری که مشتریان به طور مستقیم با آن ارتباط ندارند نیز میتواند در روحیه و نشاط کارمندان تاثیر گذاشته و میزان کارایی و بهره وری از آنان را بالا ببرد.

 

با تمام موارد گفته شده میتوان گفت استفاده از انواع روش های خوشبوکردن محیط و معرفی اسانس های متنوع، دستگاه های خوشبوکننده هوا با توانایی رایحه افشانی طولانی مدت و مصرف پایین اسانس خوشبو کننده هوا ، میتوانند روش های مطلوب و مقرون به صرفه ای برای ایجاد رایحه خوش و تاثیر گذاری بر حس بویایی شما داشته و حس و حال خوشایندی برای شما و سایر افراد حاضر در محیط ایجاد نماید. دستگاه خوشبو کننده هوا با استفاده از سیستم اتمیزیشن و توانایی تبدیل اسانس خوشبوکننده هوا مایع پایه الکل به بخار و پراکنده نمودن یکنواخت آن در محیط به طور بهینه ای به خوشبو کردن و رایحه افشانی در محیط منزل یا محیط کاری شما نماید.

 

بوی خوش و ایجاد رایحه مطلوب در خانه ها میتواند به شما کمک کند تا نگرش مثبت تر، پر انرژی تر بوده و احساس بهتری داشته باشید. به این نکته توجه داشته باشید که رایحه های ارائه شده در آرورایحه، بدون ایجاد حساسیت در افراد میتواند حس بویایی شما را تحریک نموده و احساس دلپذیری در شما ایجاد نماید.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*