خرید اسکرابر

خرید اسکرابر

دستگاه اسکرابر، یک کفشوی مکانیزه مجهز به سیستم پاشش آب و برس زنی سطح می باشد و خرید اسکرابر برای همه مشاغل ضروری است. این دستگاه، آلودگی هایی که بر روی سطوح باقی مانده اند را با توجه به قدرت برس زنی بالای خود از بین می برند. با خرید اسکرابر سیستم خشک کن زمین شوی، با استفاده از یک تی، آب آلوده را جمع نموده و بوسیله سیستم مکش، آن ها را به داخل مخزن آب کثیف می فرستد. کف شوی ها می توانند بصورت دستی یا مانند یک خودرو هدایت شوند. منبع تغذیه نمونه های دستی، معمولا بوسیله باتری یا جریان برق تامین می شود. افزایش چند برابری سرعت شست و شو، کاهش زمان نظافت، کاهش هزینه های مربوط به نیروهای خدماتی و خشک کردن زمین در حین شستشو، از مزایای خرید اسکرابر می باشد

سوییپر شهری

دستگاه سوییپر شهری  به کار رفته در صنایع و کارخانه جات خودرو سازی از نظر منبع تامین انرژی به دو دسته ی باتری دار و دیزلی تقسیم می گردند . بسته به محیطی که قرار است دستگاه در آن جا کار کند، می توانید سوییپر شهری خود را انتخاب نمایید. به طور معمول در محیط هایی با وسعت بالا نظیر صحن حرم های ائمه  و یا محوطه ی کارخانه ها و شهرک های مسکونی و صنعتی، از سوییپر شهری استفاده می کنند تا در مدت زمان بیشتر و با سرعت قابل توجه به نظافت سطح بپردازد. اما برای انجام نظافت در فضا هایی با مساحت کمتر مثل سوپرمارکت ها و راهرو ها، بهتر است تا از دستگاه های سوییپر شهری باتری دار استفاده گردد.

ترولی نظافت

برخورداری از سطل هایی با ظرفیت های متفاوت، سبدهای جانبی، نگه دارنده کیسه زباله و… در ترولی نظافت چند منظوره، مدیریت و انجام هم زمان فرآیندهای گوناگون نظافتی را هم چون گرد گیری، جمع آوری زباله، تی کشیدن و … امکان پذیر می سازد. ترولی نظافت سطل های آب مجزا دارد و درب های آرام بند و کشوهای قفل شونده از دیگر قابلیت های این ترولی ها به شمار می آید. در صورتی که کاربر جمع آوری زباله و ضایعات، گردگیری سطوح مختلف و تی کشیدن سطح زمین در مرکز آموزشی را مد نظر داشته باشد، به کارگیری یک ترولی چند منظوره بهترین گزینه خواهد بود. ترولی نظافت در ساده ترین حالت دارای سطل های جداگانه برای نگهداری محلول شوینده و آب آلوده و هم چنین سیستم آبگیر می باشد. ترولی نظافت روش مناسبی برای نظافت محیط هایی است که امکان استفاده از اسکرابر در آن ها وجود ندارد.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*